Drukuj

14 czerwca 2020 r. - XI niedziela zwykła

Proboszcz włącz . Opublikowano w ogloszenia

1. W przedsionku jest dziś dostępny czerwcowy numer „Dróg Miłosierdzia”, zaś przed kościołem są zbierane ofiary na uczelnie katolickie.

2. Do czwartku włącznie obchodzimy w tym tygodniu tradycyjną oktawę Bożego Ciała. Dziś Msza św. z Nieszporami eucharystycznymi i procesją będzie o godz. 16.00, zaś od poniedziałku do czwartku – o 18.00. W środę Msza św. będzie w intencji mieszkańców Kulikówki, zaś w czwartek, na zakończenie oktawy, będzie błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie ziół i kwiatów.

3. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji w tym dniu nie ma postu, a Msza św. będzie u nas również o godz. 18.00.

4. Msza św. wg formularza pokutnego „W czasie pandemii” będzie w tym tygodniu w sobotę, o godz. 8.00.

5. W najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się 39. Ogólnopolska Pielgrzymka na Jasną Górę w intencji trzeźwości Narodu. Szczegółowy program jest dostępny na plakatach.

6. Nabożeństwo czerwcowe sprawujemy codziennie, z różańcem, o godz. 20.30.

7. W przyszłą niedzielę Msze św. są planowane o godz. 8.30, 10.30 i 12.00. Taca zbierana w tym dniu będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.