1. Dzisiaj harcerze zbierają ofiary na Fundusz Stypendialny św. Jana Pawła II.

2. W tym tygodniu zapraszamy na różaniec: w poniedziałek KOZIŃCE, Wtorek: OBRUBNIKI, Środa: SZACIŁY, Czwartek: KULIKÓWKA, Piątek: ZALESIE

3. 14.X. Dzień Edukacji, Modlimy się za nauczycieli i wychowawców a młodzież zapraszamy na biwak i warsztaty do Chraboł. Szczegóły w zakrystii.

4. Miło nam poinformować, że w ramach ogólnopolskiej akcji Aktywna Parafia, Kozińce zakwalifikowały się do finału, gdzie na 15.X zaproszono do Warszawy 10 zespołów. W związku z wyjazdem w sobotę nie będzie Mszy o 8:00.

5. W następną niedziele grupa nieformalna zaprasza na Dzień papieski na wolnym powietrzu. Rozpoczęcie o 13:00 w Kozińcach a zakończenie degustacją kremówek papieskich w Kopisku. Udział jest bezpłatny.

6. Za tydzień spotkanie przed I komunią po Mszy o 12:00. Jednocześnie na tej Mszy zostaną uroczyście przyjęcie nowi członkowie Rycerstwa Niepokalanej.

7. Ostatnia w tym roku pielgrzymka do Wilna 22.X. Zapraszam

8. Dziękujemy za pomoc w pracach przy kościele: rodzinom Łoniewskich i Skobodzińskich z Kulikówki oraz Bagińskich i Cieciorko z Kozińc. Zapraszamy chętnych mężczyzn w przyszłym tygodniu od czwartku do soboty.

9. Dziękujemy za dary dla Polaków na Kresach.

10. Dziękujemy za kwiaty od rodz. Adamskich i troskę o wystrój

11. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Szacił.