1. Dzisiaj zbiórka na opłacenie transportu chóru z Grajewa. 9 lipca odbędzie się zbiórka połączona z kiermaszem na rzecz małej Oli z Zalesia, która przejdzie kolejną operację serca.

2. Dzisiaj o 17:00 w świetlicy w Kozińcach spotkanie osób w sprawie festynu parafialnego. Zapraszamy osoby z poszczególnych miejscowości i wolontariuszy.

3. Ministranci rozprowadzają czerwcowy numer Dróg Miłosierdzia.

4. Dzisiaj 15-osobowa reprezentacja parafii wyjeżdża na wycieczkę do Brukseli. W związku z tym od poniedziałku do środy nabożeństwa czerwcowe o 17:45 a po nim obrzęd komunii świętej.

5. 29 czerwca uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

6. W bezpłatnym kursie jęz. angielskiego w parafii mogą wziąć udział także osoby poniżej 25 roku życia. Do kompletu brakuje nam 3 osób. Zapraszamy.

7. W piątek o godz. 18:00 rozpoczniemy 40 godzinne nabożeństwo. W sobotę Msze o 9:00, 16:30 i 18:00. Cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. 2 lipca odpust i festyn medyczny. Główna Msza z procesją o 12:00. Będzie też śpiewał chór z Grajewa. Będzie możliwość bezpłatnych badań oraz udziału w konkursach. Jedną z atrakcji będzie pieczenie sękacza. Przypominamy o prośbie o ofiarowanie jajek. Prosimy poszczególne miejscowości o upieczenie ciast.

9. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Obrubnik.

Niech towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo.