16-20.09.2024 BARCELONA – MONTSERRAT – COSTA BRAVA🤗

1. Dzień 16.09. Poniedziałek: 6,30 zbiórka na lotnisku Okęcie. Msza Święta. Odprawa. 9,20 wylot do Barcelony. Lądowanie 12,35. Przejazd na Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

2. Dzień 17.09. Wtorek: Po śniadaniu przejazd do Montserrat. Zwiedzanie położonego w centrum górskiego masywu klasztoru benedyktyńskiego znanego z kultu figury Matki Boskiej zwanej La Moreneta. Msza Święta, czas wolny. Powrót do hotelu nad morze, obiadokolacja i nocleg.

3. Dzień 18.09. Środa: Śniadanie, relaks i wypoczynek na plaży. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

4. Dzień 19.09. Czwartek: Śniadanie, wyjazd do Barcelony. Msza Święta w krypcie kościoła Sagrada Familia i jego zwiedzanie(w miarę możliwości), Port Vell, Monumanto a Colon, La Rambla, Plaza Reial, Mozaika Joana Miro, Casa Bruno Quadros, La Boqueria, El Call, Barri Gotic, Katedra Świetej Eulalii, Passeo de Gracia, Casa Mila i Casa Batllo, Parc Guell. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5. Dzień 20.09. Piątek: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na lotnisko. 13,25 wylot do kraju. 16,30 lądowanie na lotnisku w Warszawie. Zakończenie pielgrzymki.🌞

CENA: 2300pln + 280euro

Cena zawiera: przelot samolotem Warszawa-Barcelona-Warszawa – linie lotnicze LOT bagaż podręczny 8kg + rejestrowany do 23kg; transport komfortowym autokarem w Hiszpanii; opiekę licencjonowanego pilota; usługa lokalnego przewodnika w Barcelonie i Montserrat; zakwaterowanie w hotelach 3*;opłatę na TFG i TFP; ubezpieczenie KL i NNW; podatek VAT.

UWAGA: Dodatkowo 120euro płatne na miejscu pilotowi na wydatki związane z realizacją programu nie podlegające rozliczeniu.

Opieka duszpasterska, każdego dnia Msza Święta. 🙏 Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać przy sobie WAŻNY dokument – dowód osobisty lub paszport. Program wyjazdu jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie ze względu na czynniki zewnętrzne takie jak pogoda, warunki drogowe, dostępność miejsc które odwiedzamy i ich własny plan zajęć itp.

Zapisy: Jolanta Chwieśko tel. +48606132674. Zapisy do końca maja. Zaliczka: 800 zł🌞