Jest kilka miejsc! Zapisy p. Jola tel. 606 132 674

16.08. – 23.08.2023

MEDUGORJE – MOSTAR – TIHAJLINA – VEPRIĆ – SPLIT – MARIJA BISTRICA

1. DZIEŃ 16.08. Środa: Wyjazd w godzinach nocnych (1:00), przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, Msza Święta, obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ 17.08. Czwartek: Msza Święta, śniadanie, wykwaterowanie wyjazd w dalszą drogę. Przejazd do Medugorje, zakwaterowanie, zapoznanie z Sanktuarium . Obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

3. DZIEŃ 18.08. Piątek: Droga Krzyżowa na górze Kriżevac, powrót do hotelu, śniadanie. Wyjazd do Surmanci na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała (ikona Jezusa Miłosiernego). Czas wolny. Obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

4. DZIEŃ 19.08. Sobota: Śniadanie i wyjazd do Mostaru, Msza Święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk – ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie. Przejazd do Tihajliny, wizyta w kościele parafialnym, modlitwa przy figurze Matki Bożej. Powrót do Medugorje, czas wolny, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

5. DZIEŃ 20.08. Niedziela: Śniadanie, przejazd na miejsce objawień – Podbrdo, wejście na górę. Msza Święta. Dla chętnych wyjazd na wodospady Kravice, (wstęp płatny dodatkowo). Relaks i wypoczynek nad wodą. Obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

6. DZIEŃ 21.08. Poniedziałek: Śniadanie. Przejazd na wybrzeże chorwackie, Msza Święta w Sanktuarium Veprić – chorwackie Lourdes. Pobyt nad morzem – relaks, wypoczynek na plaży. Powrót do Medugorje w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

7. DZIEŃ 22.08. Wtorek: Wczesne śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu. Przejazd do SPLITU zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny, dla chętnych pobyt na plaży miejskiej. Przejazd do Marii Bistricy, Msza Święta, pobyt w Sanktuarium. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ 23.08. Środa: – Msza Święta w Sanktuarium, śniadanie, wykwaterowanie, przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy do Polski. Po południu obiad na terenie Polski. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 700pln + 230euro

Cena zawiera: transport klimatyzowanym autokarem – DVD, barek; 2 noclegi w hotelach tranzytowych; 5 noclegów w pensjonacie w Medugorje; 7 śniadań i obiadokolacji, obiad w drodze powrotnej; w zwiedzanych miastach opiekę lokalnego przewodnika; opiekę licencjonowanego pilota; opłaty drogowe; ubezpieczenie KL i NNW; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy; podatek VAT.

UWAGA: Dodatkowo 160euro płatne na miejscu w Bośni na wydatki związane z realizacją programu.

Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać przy sobie WAŻNY dokument – dowód osobisty lub paszport.